Ząbkowicka Komunikacja Publiczna odnosi kolejne sukcesy - ZabkowickieInfo.pl

Ząbkowicka Komunikacja Publiczna odnosi kolejne sukcesy

Pomimo panującej pandemii COVID-19 statystki sprzedaży biletów cały czas idą w gór. To pokazuje, jak projekt jest ważny dla mieszkańców miasta.
fot. Facebook/ Marcin Orzeszek

Ząbkowicka Komunikacja Publiczna rozwija się coraz szybciej. Mieszkańcy coraz chętniej korzystają z transportu publicznego, a to wpływa korzystnie na środowisko oraz na budżet miasta. Z pewnością jest to ogromny sukces Burmistrza Marcina Orzeszka, który osobiście zajmował się projektem Ząbkowickiej Komunikacji Publicznej.

Ponad tysiąc sprzedanych biletów ZKP więcej każdego miesiąca! Od początku nowego roku możemy zaobserwować znaczny…

Posted by Marcin Orzeszek on Thursday, April 15, 2021

Sztandarowy projekt Burmistrza Ząbkowic Śląskich

Projekt znacząco wpłynął na rozwój miasta. Mieszkańcy w komfortowy sposób mogą przemieszczać się po ulicach Ząbkowic Śląskich. Zadanie z miesiąca na miesiąc przynosi coraz większe zyski. Według statystyk każdego miesiąca sprzedaje się ponad tysiąc biletów.

Tendencja wzrostowa wskazuje, że projekt jest bardzo ważny dla mieszkańców oraz osób, odwiedzających Ząbkowice Śląskie. Burmistrz Marcin Orzeszek został nominowany za wdrożenie Ząbkowickiej Komunikacji MIejskiej w plebiscycie tytułu Osobowości Roku 2020 jednego z mediów. W swoim wpisie jednak zachęcił do wpłacenia kosztu smsa na na inny cel wspierający organizację pożytku publicznego.

Plebiscyty nie są jednak najważniejsze, dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich życzliwych osób, które chciałyby ewentualnie oddać na mnie swój głos, aby koszt smsa 2,46 zł przekazały na inny cel wspierający organizację pożytku publicznego lub wybraną akcję charytatywną w Gminie Ząbkowice Śląskie.

Napisał na Facebooku Burmistrz Marcin Orzeszek

Bardzo dziękuję za nominację w plebiscycie Gazety Wrocławskiej do tytułu Osobowości Roku 2020 w kategorii polityka,…

Posted by Marcin Orzeszek on Wednesday, April 14, 2021

Statystyki
Liczba sprzedanych biletów jednorazowych w styczniu 2021 roku to 4590, w lutym: 5727, czyli o 1137 więcej niż w styczniu. Z kolei w marcu zostało sprzedanych aż 7033 biletów. (1306 więcej niż w lutym).

To wspaniały wynik, zważywszy na to, że większość osób przeszło na pracę zdalną, a uczniowie lekcje spędzają przed ekranami komputerów.

Bądź na bieżąco z trasami ząbkowickich autobusów

W gminie Ząbkowice Ślaskie możesz korzystać na bieżąco z aplikacji, która pokaże ci aktualny podgląd przebiegu wybranego kursu. Serwis poinformuje cię o ważnych komunikatach pasażerskich (występujące utrudnienia na drogach, informacje o kursowaniu w dni wolne i święta, itd.). W aplikacji pojawi się także pełen rozkład jazdy oraz dokładna godzina przyjazdu autobusu.

Z serwisu możesz korzystać przez stronę internetową KiedyPrzyjedzie. Powstała także aplikacja na telefony z systemem operacyjnym iOS, Android i Windows Phone:

Android: https://play.google.com/store/apps/details…
Windows Phone:https://www.microsoft.com/…/p/kiedyprzyjedzie/9nblggh6c3k0
iOS:https://apps.apple.com/…/kiedyprzyjedzie/id1488753108…

>