VII Turniej Cup o Puchar Krzywej Wieży rozpocznie się już w sobotę - ZabkowickieInfo.pl

VII Turniej Cup o Puchar Krzywej Wieży rozpocznie się już w sobotę

Już w ten weekend Ząbkowice Śląskie zmienią się w arenę zmagań piłkarskich.
fot. pixabay.com

Już w najbliższy weekend Ząbkowice Śląskie staną się piłkarską areną. I nie chodzi tutaj o Mistrzostwa Europy, ale o VII Turnieju Inpol Cup o Puchar Krzywej Wieży. Młodzi piłkarze będą mieli okazję poczuć adrenalinę oraz smak rywalizacji podczas walki o Puchar Krzywej Wieży.

Największe piłkarskie święto na Stadionie MIejskim w Ząbkowicach Śląskich

Do Ząbkowic Śląskich przyjedzie 26 drużyn z Polski. Na zawodników czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Poza rozegranymi meczami, uczestnicy będą mogli spędzić przyjemny czas w Ząbkowickim Centrum Sportu i Rekreacji. Po całym dniu mogą zaczerpnąć relaksacyjnej kąpieli w Słonecznym Parku Wodnym.

W tym roku turniej organizowany jest przez Akademię Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie, a patronatem honorowym jest burmistrz Marcin Orzeszek oraz Paweł Zieliński, zawodnik I-ligowej Miedź Legnica, który od dziecka jest związany z miastem Krzywej Wieży. Piłkarz nie zapomina o swojej rodzinnej miejscowości i regularnie ją odwiedza.

Harmonogram rozgrywek

Start już w sobotę z samego rana. Rozpocznie rocznik 2007 o godzinie 8.00. Następnie na boisko wejdzie rocznik 2011 (godzina 9.30), a rocznik 2011 rozegra mecz o godzinie 11.30.

Na wszystkich kibiców czekają ogromne emocje, a organizator zapewnia m.in. zajęcia animacyjne dla dzieci oraz pochód ulicami miasta, a także wspólne oglądanie meczu fazy grupowej EURO 2021.

Facebook/ Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji
>