Trwa nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Ząbkowicach Śląskich - ZabkowickieInfo.pl

Trwa nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Ząbkowicach Śląskich

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki ogłosiło nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Sprawdź jakie korzyści daje granie na instrumentach.
pixabay.com

Jeśli pasją twojego dziecka jest muzyka i gra na instrumentach dętych to nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej to idealny początek dla przyszłego muzyka.

Gra na instrumentach wpływa na większą wrażliwość artystyczną, ale jest też świetnym przygotowaniem do ciężkiej i systematycznej pracy. Każdy kto gra na instrumencie lub chodzi do szkoły muzycznej, wie z czym wiąże się ta nieraz nużąca praca.

Osoby, które należą do orkiestry uczą się pracy zespołowej. Dodatkowo występy przed publicznością pomogą oswoić się ze stresem, a co za tym idzie polepszą pewność siebie. Regularne zajęcia i spotkania wprowadzą w życie młodego człowieka organizację. Gra na instrumentach wpływa dobrze na koncentrację, a to bardzo ważne zjawisko w szkolnym życiu młodzieży.

Nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystki zaprasza wszystkich chętnych do uczestniczenia w życiu orkiestry dętej. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z muzyką to także możesz się zgłosić.

Jedyne wymagania to dobre chęci i gotowości do działania.

Zgłoszenia można przesyłać adres mailowy: biuro@zckit.pl. Chęć uczestnictwa można zgłosić również telefonicznie: 74 815 28 96.

Nabór trwa do 15 kwietnia 2021 roku.

>