"Zdjęcie cyk - bilet pyk!" Konkurs dla miłośników komunikacji publicznej - ZabkowickieInfo.pl

“Zdjęcie cyk – bilet pyk!” Konkurs dla miłośników komunikacji publicznej

Gmina Ząbkowice Śląskie ogłosiła konkurs, który ma zachęcić mieszkańców do korzystania z komunikacji miejskiej. Sprawdź szczegóły konkursu.
fot. zabkowiceslaskie.pl

Miasta od dawna starają się zachęcić mieszkańców do korzystania z komunikacji miejskiej. Komunikacja zbiorowa ma bardzo dużo zalet. Dzięki niej nie przyczyniamy się do większej emisji spalin. Wpływa to dobrze na klimat i jakość powietrza, jakim oddychamy. Przesiadając się z samochodu, nie musimy się martwić o miejsce parkingowe, które opanowały teraz miasta, zabierając przy tym tereny zielone. A przede wszystkim, mamy czas na poczytanie książki czy przejrzenie Internetu, czego nie możemy zrobić, jadąc autem.

Warunki konkursu

Gmina Ząbkowice Śląskie ogłosiła konkurs, który ma zachęcić mieszkańców do korzystania z komunikacji miejskiej. W konkursie może wziąć udział każdy. Wystarczy zrobić sobie selfie w autobusie ZKP, opublikować jest pod zdjęciem konkursowym w komentarzu na Fanpage Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina oraz polubić zdjęcie konkursowe i fanpage.

Zwycięzcami zostanie 5 osób z największą liczbą polubień. Przewidziana nagroda to jednomiesięczny bilet oraz prezent niespodzianka.

Konkurs trwa od 22.02.2021 r. do 01.04.2021 roku, do godz. 15:00.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

>