Wielofunkcyjne boiska przy szkołach oraz Orlik przy SP Nr 3 ponownie otwarte - ZabkowickieInfo.pl

Wielofunkcyjne boiska przy szkołach oraz Orlik przy SP Nr 3 ponownie otwarte

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów boiska przy szkołach podstawowych zostały ponownie otwarte dla dzieci i młodzieży.

Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji ogłosiło wczoraj wspaniałą wiadomość. Boiska przy szkołach podstawowych oraz Orlik przy SP nr 3. zostaną otwarte. Dzieci i młodzież będą mogli spędzać tam aktywnie czas. Pamiętajmy jednak, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 r. na obiektach sportowych może przebywać jednocześnie nie więcej niż 25 osób.

Do dyspozycji sportowców cały czas dostępne są obiekty przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Krzywa) oraz Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Piastowska). Czynny jest również kompleks boisk Orlik 2012 zlokalizowany przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Orkana, 400 m od stadionu miejskiego).

Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji zgłosiło się także z prośbą do Starosty Ząbkowickiego i Dyrektora III LO w Ząbkowicach Śląskich o udostępnienie boiska wielofunkcyjnego przy Hali Słonecznej (ul. Powstańców Warszawy).

Przypominamy również, że powszechny “Orlik” na stadionie miejskim od 20.04.2021 jest nieczynny, a powodem tego są prowadzone tam szczepienia.

>