Słoneczny Park Wodny zaprasza na lekcje pływania - ZabkowickieInfo.pl

Słoneczny Park Wodny zaprasza na lekcje pływania

Pływanie poprawia kondycję i wytrzymałość, koryguje wady postawy To aktywność fizyczna, która przynosi najwięcej pozytywnych efektów.
pixabay.com

Przez ostatnie pare lat sport stał się bardzo popularną formą spędzania czasu wolnego. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ aktywność fizyczna bardzo dobrze wpływa nie tylko na organizm, ale także na umysł. Każdy ruch sprzyja redukcji stresu, rozładowuje napięcie oraz oczyszcza myśli.

Najwięcej korzyści przynosi jednak pływanie. Dobrze wpływa na stawy, krążenie i koryguje wadę postawy. Poprawia także giętkość ciała i koordynację ruchową. To z pewnością powinno wszystkich zachęcić do rozpoczęcia uprawiania tego sportu.

Słoneczny Park Wodny przychodzi z pomocą rozwinięcia umiejętności pływania.

Lekcje indywidulane

Tego typu zajęcia pozwalają trenerowi skupić się na konkretnej osobie. Instruktor czuwa cały nas nad podopiecznym. Pozwala to skorygować wszystkie błędy popełniane przez ucznia. Również poziom i postępy są dostosowane do umiejętności kursanta.

Zajęcia grupowe

Lekcje grupowe zapewniają wspaniały czas w towarzystwie. Grupy zawsze się motywują, ale także mogą być konkurencją, dzięki czemu można cały czas udoskonalać swoje umiejętności.

Słoneczny Park Wodny współpracuje ze stowarzyszeniami, szkółkami pływania oraz instruktorami pływania,. W ich ofercie znajdują się zajęcia dla dzieci w każdym przedziale wiekowym, dorosłych i seniorów, a także zajęcia rehabilitacyjne. Ponadto przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla szkół w ramach lekcji wychowania fizycznego.

Facebook Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji

Lekcje wychowania fizycznego

Podstawowe cele wychowania fizycznego to dbałość o sprawność fizyczną, prawidłowy rozwój, zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne oraz zrozumienie związku między aktywnością fizyczną, a zdrowiem. Pływanie doskonale spełnia te cele, w związku z tym zachęcamy szkoły do skorzystania z tej formy przeprowadzania zajęć wychowania fizycznego. Przygotowaliśmy kilka wersji cenowych, jednak każda oferta może być dostosowana indywidualnie pod oczekiwania.

Facebook Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem przygody z pływania to skontaktuj się ze Słonecznym Parkiem Wodnym pod numerem telefonu 722166895 lub pod adresem mailowym: marketing@centrumsportu.com.pl.

>