Kabaret Hrabi w Ząbkowicach Śląskich - ZabkowickieInfo.pl

Kabaret Hrabi w Ząbkowicach Śląskich

30 maja 2021 roku do Ząbkowic Śląskich przyjedzie Kabaret Hrabi. Bilety bardzo szybko się sprzedają, dlatego nie zwlekaj z ich kupnem.
fot. Facebook/ Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi miał przyjechać do Ząbkowic Śląskich 23 maja bieżącego roku, jednak przez obostrzenia termin ten został przeniesiony na 30 maja o godzinie 16:00.

Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi powstał pod koniec 2002 roku, a jego założycielem są Dariusz Kamys i Joanna Kołaczkowska – aktorzy z kabaretu Potem. Ich skład uzupełnili Łukasz PietschKrzysztof Szubzda, którego miejsce zajął w 2003 roku Tomasz Majer.

To jeden z najbardziej znanych polskich kabaretów, dlatego nie dziwi fakt, że bilety wyprzedają się, jak świeże bułeczki.

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia. MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI. Od zimy 2002 roku zbiegły się ponownie życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. Połączenie było na tyle udane – że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy. W znakomitej obsadzie: Joanna Kołaczkowska, Darek Kamys, Łukasza Pietscha, Tomasz Majer.

czytamy na stronie wydarzenia

Kabaret odbędzie się w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki (Rynek 24).

Bilety można kupić na stronie kupbilecik.pl lub bezpośrednio w ZCKiT.

Więcej z ZabkowickieInfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.