Orzeł Ząbkowice Śląskie zremisował z Polonią Trzebnica - ZabkowickieInfo.pl

Orzeł Ząbkowice Śląskie zremisował z Polonią Trzebnica

Mecz zakończył się remisem, a w czasie spotkania trzech zawodników zobaczyło czerwone kartki.
Facebook KS Orzeł Ząbkowice Śląskie

6-go marca o godzinie 15:00 miał miejsce mecz 20. kolejki, IV ligi dolnośląskiej (wschód). Mecz oczywiście odbył się bez udziału publiczności, ale spotkanie można był obejrzeć na Facebooku Ks Orzeł Ząbkowice Śląskie.

Składy drużyn

Pierwszy mecz rundy wiosennej Orły rozegrały w składzie: Dawid Kuriata, Łukasz Maciejewski, Kamil Lechocki, Igor Wargin, Michał Szabat, Szymon Radziszewski, Łukasz Łużny, Michał Wojtal, Michał Łaski, Jakub Białas oraz na bramce Piotr Gembara.

Polonia Trzebnica: Grzegorz Rajter, Krystian Jajko, Karol Buchla, Szymon Froń, Oktawiusz Lamorski, Cezary Madej, Tomasz Serweta, Dawid Trelka, Kamil Szczygieł, Damian Szaciło, Jakub Czternastek.

Przebieg spotkania

Orły w pierwszej połowie straciły jednego z zawodników. W 29. minucie czerwoną kartkę zobaczył Jakub Białas. Sytuacja sprawiła, że zespół grał w osłabionym składzie.

Walka była wyrównana, a zawodnicy wymieniali się strzelonymi bramkami. Orły po traconych bramkach, wyrównywały wynik. Duży wpływ na mecz miały czerwone kartki. Polonia Trzebnica w drugiej połowie straciła dwóch zawodników. W 50 minucie boisko musiał opuścić Serweta, a w 90 Pancerz.

2 bramki dla Orła strzelił Dawid Kuriata (33′ i 63′), a dla Polonii strzelili Jakub Czternastek (25′) i Kamil Szczygieł (72′).

Sytuacji na pewno nie ułatwiała murawa, która była grząska i śliska. Nie doszło jednak do żadnego poważnej kontuzji.

Po wypowiedzi trenerów, możemy usłyszeć, że spotkanie odbyło się na dobrym poziomie. Z pewnością mecz mógłby być lepszy, gdyby na trybunach zasiadała widownia.