Wakacyjny turniej siatkówki w Ząbkowicach Śląskich - ZabkowickieInfo.pl

Wakacyjny turniej siatkówki w Ząbkowicach Śląskich

Siatkówka to sport, w którym jesteśmy na naprawdę wysokim poziomie. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że przyciąga coraz większe zainteresowanie.
fot. pixabay.com

W wakacje odbędą się nie tylko turnieje piłki nożnej. Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji przygotowało także coś dla miłośników piłki siatkowej i to w trzech kategoriach wiekowych. W zawodach wezmą udział klasy szkół podstawowych 1-4 oraz klasy 5-8. Ostatnia kategoria skierowana jest do tych starszych – open senior.

Siatkówka w naszym kraju cieszy się ogromną popularnością, ale często spychana jest na drugi plan, kosztem piłki nożnej. A przecież nasi siatkarze odnoszą międzynarodowe sukcesy. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że miłośników siatkówki jest coraz więcej! I to właśnie im dedykowany jest wakacyjny turniej siatkówki w Ząbkowicach Śląskich.

Turniej obędzie się na dwóch boiskach (równocześnie) przy Hali Słonecznej (ul. Powstańców Warszawy 8i) 17 lipca już od godziny 10.00.

Na wydarzenie można zapisywać się mailowo: z.organisciak@centrumsportu.com.pl lub telefonicznie pod numerem 74 816 06 71.

Organizatorzy zapewniają niezapomniane emocje, nagrody oraz świetną atmosferę!

fot. centrumsportu.com.pl
>