Akcja Zielona Gmina – nowe nasadzenia w Pawłowicach i Ząbkowicach Śląskich

W ramach akcji Zielona Gmina mieszkanki Pawłowic zasadziły 102 sztuki krzewów m.in. róże  okrywowe, pęcherznice kalinolistne i jeżówki. Nowe rośliny pojawiły się także w Ząbkowicach Śląskich przy ulicy Cisnej. Teren podwórka zyskał 81 krzewów m.in. hortensje bukietowe, krzewuszki cudowne, trzmieliny, czy laurowiśnie. … Czytaj dalej Akcja Zielona Gmina – nowe nasadzenia w Pawłowicach i Ząbkowicach Śląskich